ABSINTH za TOP ceny praha 

Kamenná prodejna Praha má výhodné ceny. Obchod s jedinečnými alkoholickými nápoji TOP alkohol Praha vám po celý rok nabízí destiláty jako je slivovice, hruškovice, absint, gin, vodka, rum, whisky, domácí ořechovka či kontušovka. Vyberte si a pohodlně nakupte Online.‎ Kamenná prodejna Praha - Široký sortiment - Výhodné ceny - Dárkové poukazy. Prodáváme pouze Kvalitní a prověřený Absinth. Provozujeme Zásilkovou službu, pošleme na všechny výdejní místa Uloženka, zabalíme a pošleme dopravcem po celé ČR. Spolehlivě a rychle. Prodáváme pouze Kvalitní a prověřený alkohol. Dárky a dárkově balený také pro firmy i jednotlivce za nejnižší ceny.

Přivezeme do firmy, provozovny, až do domu. Posíláme dopravcem po celé ČR. Co JE pravý absint? Je to bylinný destilát s vysokým procentem alkoholu od cca. 50% do 80%. Jeho základní surovinou je tzv. „svatá trojice“ bylin, tj. pelyněk pravý (Artemisia absinthium), anýz (Pimpinella anisum) a fenykl obecný (Foeniculum vulgare). Bez těchto tří základních bylin se nic neobjede. K těmto bylinám se přidávají bylinky dle uvážení výrobce, většinou jde o yzop, mellisu, badyán a mnoho dalších. Tento druh alkoholu a jeho finální prodej je pouze pro dospělé koncové kupující a znalce. Jak správně pojmenovat, Absint, absinth nebo absinthe, správný český název pro tento nápoj je však absint. Téměř všichni čeští výrobci nazývají své produkty absinth, tedy s h, Původ tohoto slova je sice nejasný, ale v každém případě absinthe, absinth i absint znamenají to samé, jedná se o vyhlášený nápoj po domácku nazývaný Zelená víla, který se prodává pouze osobám starší 18 let! Tento zelený a velmi silý alkohol byl a stále  je jedním z nejoblíbenějších alkoholických nápojů v Evropě. Nápoj již od svého vzniku pili lidé ze všech společenských a kulturních vrstev včetně bohémské vyšší třídy, umělců, básníků a intelektuálů. Podává se v nesčetných barech, kavárnách, restauracích. Máte také zájem? Aktuální velkoobchodní nabídku alkoholu pošleme do vaší provozovny!

Výroba absintu spočívá nejdříve v maceraci bylin v alkoholu, který je následně destilován. Výsledkem této destilace je čirý alkoholický nápoj absint, který je označován jako blanche, bílý, nebo čirý. Pro dosažení zelené barvy se v destilátu dále máčí pelyněk římský, yzop lékařský, melissa a jiné. Z těchto bylin se při máčení uvolňuje chlorofyl a nápoj získává zelenou barvu. Zelené barvy lze také docílit umělými barvivy, ale takto vyrobený nápoj již ztrácí punc přírodního produktu. Finální zelený absint se označuje jako verte - zelený. Verte absint stářím hnědne právě díky chlorofylu, čímž neztrácí na kvalitě, ba právě naopak, pravé absinty z 19. a počátku 20. století jsou vysoce ceněny z důvodu jedinečnosti a dosud nepřekonané chuti. Máte zájem ochutnat? Najděte si svojí oblíbenou značku a nakupte pohodlně Online

 

Jak se pije absint?

Absint se nepije nikdy samotný!

Všechny pravé absinty, včetně těch historických, se vyrábí s tím záměrem, že se budou pít ředěné s vodou. Dokonce i ty nejlepší absinty se bez přidání vody „špatně“ pijí. Kvalitní Absinth se ředí ledovou vodou v poměru 3:1 až 5:1, v závislosti na chuti, nebo potřebě pijáka. Klasická příprava sestává z nalití malého množství absintu do skleničky, položením absintové lžičky s cukrem na okraje sklenky a poté velice pomalým naléváním (nejlépe po kapkách) vody přes cukr na absintové lžičce. Absint se po chvilce začne zpravidla odspodu kalit, tzv. „louche“ a na povrchu se začne tvořit tenká zelenkavá vrstva, jejíž zmizení signalizuje „připravenost“ drinku. Zakalení, louche, je způsobeno právě anýzem, fenyklem a dalšími bylinkami, jelikož tyto komponenty nejsou v absintu rozpustné ve vodě. Přidáním vody se taktéž vyvolá „rozkvět“ těchto bylin, jejichž aroma a chuť nejsou před přidáním vody v absintu přítomny. Tudíž studená voda nejen sníží sílu alkoholu, ale zároveň absintu dodá tu správnou chuť a barvu. Pokud jde o cukr, jeho přítomnost není ničím podmíněna a jeho užití záleží pouze na konzumentovi, jestli mu absint chutná více s cukrem, nebo bez.  Absint se pije pomalu, ba se opakovaným usrkáváním stále ochutnává.

Zapomeňte na český oheň! tzv. ohnivý rituál,

při kterém se cukr namočí do absintu, položí na lžičku, zapálí a následný „karamel“ se v absintu promíchá. Na jednu stranu tomuto rituálu nelze nijak křivdit, jelikož české pseudo absinty by se klasickým způsobem přípravy se studenou pravou ledovcovou vodou připravovaly naprosto zbytečně. NEKVALITNÍ neobsahují potřebné bylinky a jsou uměle zabarvené. a zapáleným cukrem se pravý absint v žádném případě nepřipravuje!

Velkoobchodní prodej Absinthu pro registrované odběratele Praha a Středočeský kraj

Pokud máte zájem o kompletní dodávky Alkoholu, nealko nápojů do vaší provozovny, hotelu, resturace, baru, budeme se snažit vyjít vám maximálně vstříc, prosíme kontaktujte nás na našem formuláři zde. Firemním zákazníkům zajistíme velkoobchodní slevy - Aktuální nabídku více jak 3000 položek vám na požádání zašleme. Prodej a sklad Praha, 98%  nabízených ABSINTHŮ je licenční firmou drženo po celý rok ihned skladem Praha a jsme proto schopni reagovat okamžitě na vaše urgentní objednávky. objednávat můžete telefonem, emailem, SMS po celý den, celý týden, celý rok. Zajistíme pro Vás dopravu do provozovny podle vašich požadavků. Kartonový a kusový prodej za VO ceny. Letákové a akční ceny po celý rok. Slevy, Top ceny !

Máte zájem o Velkoobchodní ceny? Kontaktujte nás